اگر اين نخستين بازديد شماست نام نويسي کنيد ، چرا نام نويسي ؟

• استفاده از فايل هاي پيوست به صورت نامحدود
  • بحث و گفتگو در رابطه با موضوعات انجمن
  • دسترسي به بخش هاي ويژه مخصوص کاربران سايت
  • استفاده از ادیت های جدید ایرانی
  • پنل کاربري سايت

آواتار مهمان

ورود به حساب کاربري

موارد ديگر را ببين

بازيابي اطلاعات کاربري شما از طريق دکمه هاي زير قابل انجام خواهد بود

نام نويسي فراموشي گذرواژه فراموشي گذرنامه

صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 1 به 7 از 10

Like Tree2Likes

موضوع: راهنمایی برای استفاده از فیس ساخته شده

1. Top | #1
      مرجع ویرایش پی ای اس و فیفا | دوستارگیممرجع ویرایش پی ای اس و فیفا | دوستارگیممرجع ویرایش پی ای اس و فیفا | دوستارگیممرجع ویرایش پی ای اس و فیفا | دوستارگیم

تیم محبوب من
                                                         AcMilanPerspolis
      حالت من
      bashash
      تشکر ها
      34
      از این کاربر 26 بار در 15 ارسال تشکر شده است.
      میزان امتیاز
      0
      مرجع ویرایش پی ای اس و فیفا | دوستارگیم

راهنمایی برای استفاده از فیس ساخته شده

سلام
      دوستان من آخرین باری که فیس ساخته بودم بر میگشت به pes2011 ! ولی جدیدا دوباره علاقه مند شدم و چندتا فیلم آموزشی دیدمو تصمیم گرفتم دوباره فیس بسازم!
      برای اولین فیس فرشاد احمدزاده رو انتخاب کردم که پیشنمایش فیس رو تو بلندر عکسشو میتونید ببینید، ولی مشکل من اینه که الآن این فیس رو نمیتونم ایمپورت کنم تو بازیم! نه که بلد نباشم CPK ساختن و این جور داستانارو، نه! CPK میسازم، Dpfile list و اینارم اوکی میکنم ولی تو بازی فیس ایمپورت نمیشه رو صورت اون Player ID که بهش دادم! اینم بگم که فیسی که روش شروع کردم به ساخت فکر میکنم برای pes2015 بود! یادمه برای ایمپورت فیس های 2014 به 2015 باید چندتا فایل و پاک میکردیم و اینا، ولی تو 2016 نمیدونم چیکارش کنم!!! اگه کسی جواب بده و مشکلم حل شه یعنی خیلی مرده... خیلی...

پیشنمایش فیس: [Only registered and activated users can see links. ]

آها راستی نظرتونم راجب فیس بگید مرسی
      mahdiss and AWMIRHESAWM.TAJI like this.

2. کاربر مقابل از soshyant عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده است:

3. Top | #2
      مرجع ویرایش پی ای اس و فیفا | دوستارگیممرجع ویرایش پی ای اس و فیفا | دوستارگیممرجع ویرایش پی ای اس و فیفا | دوستارگیممرجع ویرایش پی ای اس و فیفا | دوستارگیممرجع ویرایش پی ای اس و فیفا | دوستارگیممرجع ویرایش پی ای اس و فیفا | دوستارگیم

تیم محبوب من
                                                         Manchester UnitedStilAzin
      حالت من
      gorosne
      تشکر ها
      126
      از این کاربر 54 بار در 40 ارسال تشکر شده است.
      میزان امتیاز
      834
      فیست که واقعا دست مریزاد عالیست دستت خوش

4. کاربر مقابل از Anand عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده است:

5. Top | #3
      مرجع ویرایش پی ای اس و فیفا | دوستارگیممرجع ویرایش پی ای اس و فیفا | دوستارگیممرجع ویرایش پی ای اس و فیفا | دوستارگیممرجع ویرایش پی ای اس و فیفا | دوستارگیم

تیم محبوب من
                                                         AcMilanPerspolis
      حالت من
      bashash
      تشکر ها
      34
      میزان امتیاز
      0
      مشکلی که بالا نوشته بودم حل شد، فایل common رو یادم رفته بود بسازم! فیس رو ایمپورت کردم تو بازی بعد رفتم دیدمش اینطوری شده تو بازی:

Normal Map و specular_roughness هم طبق آموزشی که دیده بودم درست کردم براش ولی نمیدونم چرا اینطوری شده!!! قشنگ از زیر گلوش جلو گوش تو بازی تکسچر جداست انگار!!! اصلا تو تکسچر اصلی اینطوری نیست و تکسچر و خیلی خوب تمیزش کرده بودم مرجع ویرایش پی ای اس و فیفا | دوستارگیم
      تورو به خدا یکی راهنماییم کنه مشکل کجاست؟؟؟ مرجع ویرایش پی ای اس و فیفا | دوستارگیم

6. کاربر مقابل از soshyant عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده است:

7. Top | #4

تیم محبوب من
                                                         AcMilanPerspolis
      حالت من
      bashash
      تشکر ها
      34
      میزان امتیاز
      0
      نقل قول نوشته اصلی توسط Anand [Only registered and activated users can see links. ]
      فیست که واقعا دست مریزاد عالیست دستت خوش
      فداتم مرجع ویرایش پی ای اس و فیفا | دوستارگیم فعلا که تو بازی خوب در نیومد...

8. Top | #5
      مرجع ویرایش پی ای اس و فیفا | دوستارگیممرجع ویرایش پی ای اس و فیفا | دوستارگیممرجع ویرایش پی ای اس و فیفا | دوستارگیممرجع ویرایش پی ای اس و فیفا | دوستارگیممرجع ویرایش پی ای اس و فیفا | دوستارگیممرجع ویرایش پی ای اس و فیفا | دوستارگیم

تیم محبوب من
                                                         Manchester UnitedStilAzin
      حالت من
      gorosne
      تشکر ها
      126
      از این کاربر 54 بار در 40 ارسال تشکر شده است.
      میزان امتیاز
      834
      جلوه ایست از هنرت واقعا زیبا ساختی حرکت اولت خیلی عالی بود پروفشنال میشی حالا میبینی

9. کاربر مقابل از Anand عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده است:

10. Top | #6

تیم محبوب من
                                                         ESPANA-BarcelonaPerspolis
      حالت من
      badjens
      تشکر ها
      118
      از این کاربر 534 بار در 210 ارسال تشکر شده است.
      میزان امتیاز
      1203
      مرجع ویرایش پی ای اس و فیفا | دوستارگیم مرجع ویرایش پی ای اس و فیفا | دوستارگیم مرجع ویرایش پی ای اس و فیفا | دوستارگیم مرجع ویرایش پی ای اس و فیفا | دوستارگیم مرجع ویرایش پی ای اس و فیفا | دوستارگیم مرجع ویرایش پی ای اس و فیفا | دوستارگیم مرجع ویرایش پی ای اس و فیفا | دوستارگیم مرجع ویرایش پی ای اس و فیفا | دوستارگیم مرجع ویرایش پی ای اس و فیفا | دوستارگیم مرجع ویرایش پی ای اس و فیفا | دوستارگیم مرجع ویرایش پی ای اس و فیفا | دوستارگیم

๑۞๑ مدال های افتخار ๑۞๑

نقل قول نوشته اصلی توسط soshyant [Only registered and activated users can see links. ]
      مشکلی که بالا نوشته بودم حل شد، فایل common رو یادم رفته بود بسازم! فیس رو ایمپورت کردم تو بازی بعد رفتم دیدمش اینطوری شده تو بازی:

Normal Map و specular_roughness هم طبق آموزشی که دیده بودم درست کردم براش ولی نمیدونم چرا اینطوری شده!!! قشنگ از زیر گلوش جلو گوش تو بازی تکسچر جداست انگار!!! اصلا تو تکسچر اصلی اینطوری نیست و تکسچر و خیلی خوب تمیزش کرده بودم مرجع ویرایش پی ای اس و فیفا | دوستارگیم
      تورو به خدا یکی راهنماییم کنه مشکل کجاست؟؟؟ مرجع ویرایش پی ای اس و فیفا | دوستارگیم
      براهمینه که فیفا ادیت میکنم
      مرجع ویرایش پی ای اس و فیفا | دوستارگیمmicrosoft is the bestمرجع ویرایش پی ای اس و فیفا | دوستارگیم

11. Top | #7

تیم محبوب من
                                                         BayernEsteghlal
      حالت من
      akhlagh
      تشکر ها
      1
      از این کاربر 0 بار در 0 ارسال تشکر شده است.
      میزان امتیاز
      0
      سلام.چجوری مو میسازید.من فیس رو بلدم ولی مو رو بلد نیستم..چجوری مو میسازید؟

صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین