ارسال های کاربران انجمن

هیجان PES

کاری دیگر ، طرحی جدید از تیم دوستار گیم که طرفداران بسیاری در کشورمان دارد.

دوستار گیم طبق برنامه های خود اینبار به طرحی با نام هیجان  PES در خدمت شما کاربران و دوستاران فوق العاده PES  میباشد.

این طرح :

ما برای اینکه هیجان بازی شما در PES دو چندان شود و کاربران با هدفی خاص به بازی در PES بپردازند در بخش اول این طرح تصمیم به « منتشر کردن گلهای زیبای شما در PES » گرفتیم

این کار قطعا کاری گرافیکی و فوق العاده خواهد بود.

بازدید از این بخش طرفداران خاص خودش را دارد.

این طرح به این صورت میباشد که کاربران و پلیر های PES 15 گلهای زیبایی که در بازی PES میزنند میتوانند با ما به اشتراک بگذارند و بهترین گل در سایت منتشر گردد.

کلیه کاربران چه کاربران آماتور چه حرفه ای در این زمنیه در میتوانند گلهای زیبایی خود را برای دوستار گیم ارسال کنند.

روش ارسال :

شما فقط باید یک گل از بهترین گلی ممکن از نظر خود را انتخاب کنید و فایل گل را آپلود و برای ما ارسال کنید.

روش آپلود :

بعد از سیو گل زیبای خود در بازی به آدرس Documents\KONAMI\Pro Evolution Soccer 2015\save بروید و فایل گل خود با نام REPLAY01.bin ( اون عدد ۰۱ ترتیب سیو گل شما میباشد هر چه تعداد بیشتر سیو کنید اون عدد هم میره بالاتر برای مثال REPLAY45.bin )

شما این فایل را در پوشه ای میریزید و فشرده میکنید و سپس در اینجا فایل را آپلود میکنید و لینک آن را در بخش دیدگاه های همین پست ارسال کنید.

توجه : هر کاربر فقط قادر به ارسال یک گل میباشد.

+++ نکته مهم : تیم دوستار گیم ده گل برتر را انتخاب میکند و آن ده گل را در نظر سنجی یا قرعه کشی در سایت میگذارد تا بهترین گل انتخاب شود

تــــــوجه : برای جذابیت این بخش به بهترین گل انتخابی پک ویژه بهترین پچ PES 2015 همراه با تمامی امکانات برای آن شخص به صورت رایگان ارسال میگردد.

نکته : اگر تعداد گلهای ارسال زیاد باید هر ۱۰ روز قرعه کشی میشود در غیر این صورت هر ۲۰ روز یک بار این کار را انجام خواهیم داد.

همینک میتوانید شروع کنید……